logo

dum 2JK
 
eagle
 

Společnost VELUX se neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu. Výrobní sortiment společnosti proto tvoří různé typy střešních oken, světlovody, zastiňovací, dekorativní a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních.
 
Evergreen v sobě spojuje mnoho jinde neslučitelných vlastností! Umožní Vám stavět ekonomicky, s mimořádnou životností a odolností materiálu a dokonalého vzhledu střechy. Vyrobili jsme pro Vás moderní krytinu, která respektuje tradiční architekturu, je lehká a technicky vyspělá, krytinu, která Vás bude inspirovat širokou škálou barev. Přírodní kamenný granulát na povrchu je elegantní a umožňuje dokonalé splynutí nové střechy s okolní zástavbou i krajinou.
Evergreen je vhodný materiál jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce, a to i v historicky citlivých lokalitách. Technologie výroby a použité materiály jsou ekologické a zdravotně nezávadné.
 
Dachdecker spol. s r.o. se hned po svém vzniku zaměřil na specializovaný prodej střešních materiálů a všeho co souvisí se střechami. Lze říci, že v době svého vzniku patřil k prvním specializovaným prodejnám tohoto druhu v rámci celé ČR. Prodejní sortiment z počátku tvořily převážně materiály zahraničních výrobců tak, aby bylo splněno první kritérium prodeje a tím je dlouhá životnost a kvalita prodávaných materiálů